листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 35 став (1) алинеја 6 од Правилата за котација го објавуваме следново:

.


Odluka za odobruvanje na zdelka so zainteresirana strana.d….pdf
Izvestaj na angazman za uveruvanje na zdelka Makpetrol.pdf
Известување за зделка со заинтересирана страна МП _3_.pdf

Објавено на: 11.06.2018 08:39:57
Документ БР.: DOC_26453-5/2018
Урнек: Зделка со заинтересирана страна