листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други ОДЛУКИ од Акционерско Собраније


DRUGI ODLUKI od Akcionerskoto Sobranije.pdf

Објавено на: 13.06.2018 08:34:43
Документ БР.: DOC_12283-87/2018
Урнек: Други одлуки од собрание