листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

ОДЛУКА за отповикување на членовите на Одборот на Директори


ODLUKA za otpovikuvanje na clenovite na Odborot na direktori.pdf

Објавено на: 13.06.2018 08:34:59
Документ БР.: DOC_12285-31/2018
Урнек: Измени во органи на управување