листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

ОДЛУКА за избор на членови на Одборот на Директори


ODLUKA za izbor na clenovi na Odborot na Direktori.pdf

Објавено на: 13.06.2018 08:35:02
Документ БР.: DOC_12285-32/2018
Урнек: Измени во органи на управување