листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

ОДЛУКА за стекнување сопствени акции со откуп


ODLUKA za steknuvanje na sopstveni akcii so otkup.pdf

Објавено на: 13.06.2018 08:35:05
Документ БР.: DOC_12291-29/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции