листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Факом АД - Скопје


Одлуки донесени на годишно собрание на акционери 13.06.2018.pdf

Објавено на: 13.06.2018 13:45:18
Документ БР.: DOC_12283-88/2018
Урнек: Други одлуки од собрание