листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание 20.07.2018


Јавен повик собрание 20.07.2018.pdf

Објавено на: 21.06.2018 08:39:00
Документ БР.: DOC_10109-110/2018
Урнек: Јавен повик за собрание