листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери


5. Одлуки за 2017.pdf

Објавено на: 25.06.2018 08:28:35
Документ БР.: DOC_12283-97/2018
Урнек: Други одлуки од собрание