листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Ревизија Единство 2017.pdf

Објавено на: 25.06.2018 08:29:12
Документ БР.: DOC_12304-88/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи