листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување на седница на Годишното Собрание на Акционери на ВВ Тиквеш 


Јавен повик за свикување на седница на Годишното Собрание на Акционери на ВВ Тиквеш.pdf

Објавено на: 26.06.2018 13:31:24
Документ БР.: DOC_10109-113/2018
Урнек: Јавен повик за собрание