листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 228 акциии на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 17.07.2018 08:05:39
Документ БР.: DOC_12291-35/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции