листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 35 акциии на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 19.07.2018 08:31:37
Документ БР.: DOC_12291-36/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции