листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните 

Одлуки донесени на Годишното Собрание на Технометал-Вардар АД Скопје


Odluki od Akcionersko sobranie.pdf

Објавено на: 20.07.2018 08:44:52
Документ БР.: DOC_12283-121/2018
Урнек: Други одлуки од собрание