листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание на акционери -20.07.2018


20.07.18 - Одлука од Собрание.pdf

Објавено на: 20.07.2018 13:26:49
Документ БР.: DOC_12283-122/2018
Урнек: Други одлуки од собрание