листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки


ODLUKA CLEN NADZOREN ODBOR.PDF
ZAPISNIK SOBRANIE 17.07.2017.pdf

Објавено на: 20.07.2018 13:42:52
Документ БР.: DOC_13285-79/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери