листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 40 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:


Objava spored clen 40 od Pravila za kotacija.pdf

Објавено на: 24.07.2018 13:25:34
Документ БР.: DOC_10191-336/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации