листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за вонредно собрание


ПОВИК ЗА ВОНРЕДНО СОБРАНИЕ 8 2018 god.pdf

Објавено на: 25.07.2018 13:08:00
Документ БР.: DOC_10109-117/2018
Урнек: Јавен повик за собрание