листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание


ПРЕЛОГ ОДЛУКИ ЗА СОБРАНИЕ 8 2018.pdf

Објавено на: 25.07.2018 13:08:04
Документ БР.: DOC_13285-80/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери