листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидираните, неконсолидирани финансиски извештаи на Тетекс АД  за период 01.01. до 30.06.2018


Obrazlozenie za ostvarenite rezultati za period 01.01 do 30.06.2018.docx

Објавено на: 30.07.2018 13:32:11
Документ БР.: DOC_10191-348/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации