листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Макпромет АД Штип објавува заврШни сметки за 2017 година


Zavrsna smetka Makpromet 2017.pdf
Zavrsna smetka Evropa 2017.pdf
Zavrsna smetka Ilinden 2002 2017.pdf
Zavrsna smetka Makpromet Konsolidirana 2017.pdf

Објавено на: 10.08.2018 15:19:02
Документ БР.: DOC_13285-90/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери