листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација објавуваме Образложение за остварените резултати на ДИМКО МИТРЕВ а.д. увоз-извоз Велес за период од 01.01 до 30.06.2018 година.


Obrazloz.so 30.06.2018.pdf

Објавено на: 13.08.2018 08:51:04
Документ БР.: DOC_10191-368/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации