листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2018


AD UTT 06 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2018.xls

Објавено на: 13.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-45/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.