листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран финансиски извештај за период од 01.01 до 30.06.2018


неревидиран финансиски извештај со 30.06.2018.xls

Објавено на: 13.08.2018 13:15:02
Документ БР.: DOC_26441-46/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.