листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ  ЗА ПЕРИОД ОД 01.01-30.06.2018 ГОД.


Obrazlozenie za berza 01.01-30.06.2018.doc

Објавено на: 13.08.2018 13:17:23
Документ БР.: DOC_10191-369/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации