листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Анализа на неревидираните финансиски извештаи на Стопанска Банка АД Скопје за периодот од 01.01.-30.06.2018 година:

 


Анализа на неревидирани финансиски извештаи_Стопанска Банка АД Скопје_01.01.-30.06.2018.pdf

Објавено на: 14.08.2018 14:43:27
Документ БР.: DOC_10191-371/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации