листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати за периодот од 01.01-30.06.2018год.


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ 01.01-30.06.171.docx

Објавено на: 16.08.2018 14:50:29
Документ БР.: DOC_10191-379/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации