листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АДИНГ АД Скопје објавува Неревидирани Консолидирани Финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2018 година.


FI_ADING_30_06_2018_KONSOLIDIRANI.xls

Објавено на: 16.08.2018 09:58:25
Документ БР.: DOC_26441-56/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.