листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 35 став (1) алинеја 7 од Правилата за котација го објавуваме следново:

Објава од Одборот на директори на АД Раде Кончар - Апаратна техника - Скопје, за судска постапка по основ на истапување на содружник.


Objava za sudski predmet.pdf

Објавено на: 16.08.2018 13:22:09
Документ БР.: DOC_26451-5/2018
Урнек: Судски постапки