листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи  01.01.2018-30.06.2018


Angropromet Tikveshanka 30.06.xlsx

Објавено на: 17.08.2018 09:25:55
Документ БР.: DOC_26441-62/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.