листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје го објавува коментарот на неревидираниот Биланс на успех за период од 01.01.-30.06.2018 година


Osvrt kon rabotenjeto na CKB AD SKOPJE 30 06 2018l.doc

Објавено на: 17.08.2018 09:31:46
Документ БР.: DOC_10191-382/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации