листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Гтд Бетон-Штип а.д.Штип и Омега Билдинг Штип -Консолидирани неревидирани финансиски извештаи со 30-06-2018


BERZA 6-2018 KONS.BETON+OMEGA STIP 15-08-18 .xls

Објавено на: 17.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-67/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.