листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2018


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(06-2018).xls

Објавено на: 17.08.2018 14:23:17
Документ БР.: DOC_26441-68/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.