листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2018 година


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2018 година.xlsx

Објавено на: 17.08.2018 15:00:00
Документ БР.: DOC_26441-69/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.