листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стокопромет АД -Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2018


Стокопромет АД -Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.xlsx

Објавено на: 17.08.2018 15:34:18
Документ БР.: DOC_26441-70/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.