листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за стекнување сопствени акции со откуп донесена на седницата на Собранието на акционери одржана на ден 20.08.2018 г.


T. 3 Odluka za steknuvanje sopstveni akcii so otkup.pdf

Објавено на: 21.08.2018 09:31:01
Документ БР.: DOC_12291-40/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции