листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен биланс на успех за период 01.01-30.06.2018 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-30.06.2018.pdf

Објавено на: 21.08.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_10191-388/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации