листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување на консолидираните и неконсолидираните финансиски извештаи за период Јануари-Јуни 2018 година - Топлификација АД


Образложение за остварените консолидирани резултати - Јануари-Јуни 2018 година.pdf
Образложение за остварените неконсолидирани резултати - Јануари-Јуни 2018 година.pdf

Објавено на: 21.08.2018 14:35:00
Документ БР.: DOC_10191-389/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации