листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2018


6 и 12 Консолидиран Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(06-2018).xls

Објавено на: 22.08.2018 09:23:23
Документ БР.: DOC_26441-79/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.