листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки


Одлуки0001.pdf

Објавено на: 22.08.2018 09:42:36
Документ БР.: DOC_12283-126/2018
Урнек: Други одлуки од собрание