листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -30.06.2018


Неконсолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -30.06.2018.xls

Објавено на: 22.08.2018 15:20:22
Документ БР.: DOC_26441-80/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.