листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -30.06.2018


Образложение кон финансиските извештаи на ЗК Пелагонија ад Битола -30.06.2018.doc

Објавено на: 22.08.2018 15:20:28
Документ БР.: DOC_10191-391/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации