листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи РИК СИЛЕКС АД за период од 01.01.2018-30.06.2018


01.01-30.06.2018- Неконсолидиран.xls

Објавено на: 23.08.2018 14:31:37
Документ БР.: DOC_26441-81/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.