листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2018


MAKOTEKS AD 30 06 2018.xlsx

Објавено на: 24.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-83/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.