листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение неконсолидирани фин.извештаи 01.01.-30.06.2018.pdf
Образложение консолидирани фин.извештаи 01.01.-30.06.2018.pdf

Објавено на: 24.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-394/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации