листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Консолидирани неревидирани Финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2018 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 24.08.2018 14:15:00
Документ БР.: DOC_26441-86/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.