листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани полугодишни финансиски извештаи за 2018 година


Неревидирани финансиски извештаи 30062018-Охридска Банка.xls

Објавено на: 27.08.2018 14:51:33
Документ БР.: DOC_26441-88/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.