листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други Одлуки од Собрание


Одлуки и статут 2018.pdf

Објавено на: 27.08.2018 15:23:18
Документ БР.: DOC_12283-127/2018
Урнек: Други одлуки од собрание