листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите на неревидираните и неконсолидираните финансиски извештаи на АД Раде Кончар - Апаратна техника - Скопје за период од 01.01.-30.06.2018 година.


Obrazlozenie kon rezultatie od 01.01-30.06 2018.pdf

Објавено на: 29.08.2018 08:31:09
Документ БР.: DOC_10191-400/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации