листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки на Собрание


Одлуки на Собрание.pdf

Објавено на: 29.08.2018 09:54:55
Документ БР.: DOC_12283-128/2018
Урнек: Други одлуки од собрание