листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на финансиските извештаи со 30.06.2018 година


образложение на финасиски извештај со 30 06 2018.pdf

Објавено на: 30.08.2018 09:00:05
Документ БР.: DOC_10191-404/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации